Järjesta:
23 - 23 / 24
Foto andmed
Madara 24, 10613 Tallinn
Üldandmed
Leidandmed | ERAF.2.1.6548.1 |
---|---|
Liik | Foto |
WWW-s nähtavus | Avalik |
Sisuandmed
Sisu kirjeldus: Korrastatud | Grupp Võrumaa TSN Täitevkomitee töötajaid aastail 1944-1950. Võru maakonna, Võru, Antsla ja Vastseliina rajoonipartei ja nõukogude töötajate kokkutulekust osavõtjad. |
---|
Isikud fotol
Loendamine alustades vasakult eest.
Rida | Nr | Perekonnanimi | Eesnimi | Märkus (isik üldisemalt) | Märkus (fotoga seoses) | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Vaha | ||||
1 | 2 | Ollino | Jaan | Jaani p, väeosa komandöri asetäitja poliitalal, hiljem parteikomitee esimene sekretär | ||
1 | 3 | Pärtelpoeg | Feliks | Snd. 19.09.1920. 7. laskurdiviisi 300. laskurpolgu liige II maailmasõjas, polgu partorg. ELKNÜ Võru rajoonikomitee esimees, Võru rajooni TSN täitevkomitee esimees | ||
1 | 4 | Tõnissoo | Arnold | Augusti p, kapten, asetäitja poliitilisel alal | ||
1 | 5 | Pekurin | Nikolai | Nikonori p, EK(b)P Võrumaa Parteikomitee | ||
1 | 6 | Mikkal | Aleksander | Ivani p. | ||
1 | 7 | Liinik | Feliks | Johannese p | ||
1 | 8 | Raat | Olga | Jüri t, Võrumaa Partei ja Täitevkomiteeaktiivi liige | ||
1 | 9 | Gutnes | Ida | Jaani t. | ||
1 | 10 | Haugas | Oskar | Samueli p | ||
2 | 1 | Kasesalu | Andres | |||
2 | 2 | Puudersell | Anastasia | Stepani t. | ||
2 | 3 | Ratas | Aino | Aleksandri t. | ||
2 | 4 | Vänter | Leida | Augusti t, snd Aher, EKP Võru Rajoonikomitee töötaja | ||
2 | 5 | Kõiv | Sinaida | snd Nagibina, Antoni t | ||
2 | 6 | Reino | Evald | Ivani p, EKP Võru Rajoonikomitee töötaja | ||
2 | 7 | Reino | Elfride | (Toom), Aleksandri t, EKP Võru Rajoonikomitee töötaja | ||
2 | 8 | Eljas | Mihhail | ka Mihail, Martini p; 1943-1944 õppis Moskva Erikoolis nr 3 radistide kursustel, EK(b)P Võrumaa Parteikomitee aktiivi liige | ||
2 | 9 | Zilkin | Ivan | Aleksandri p. | ||
2 | 10 | Tšertin | Nikolai | Feodori p. | ||
2 | 11 | Erik | Karl | Andrei p; Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja | ||
2 | 12 | Perle | Hermine | Aleksandri t, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja | ||
2 | 13 | Luik | Elfriide | Kristjani t. | ||
2 | 14 | Mikkel | Aleksander | Ivani p. | ||
2 | 15 | Tanejeva | Jelizaveta | |||
3 | 1 | Saarik | Enn | Võrumaa TSN täitevkomitee töötaja, Võru rajoonikomitee esimees | ||
3 | 2 | Jaaska | Ilmar | Augusti p; Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja | ||
3 | 3 | Kulbok | Albert | Ivani p | ||
3 | 4 | Torn | ||||
3 | 5 | Sibul | Armilde | Ado t, Võrumaa Partei ja Täitevkomiteeaktiivi liige | ||
3 | 6 | Rätsep | Kalju | Karli p | ||
3 | 7 | Naarits | Jüri | Kristjani p, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja | ||
3 | 8 | Kuld | Elmar | Jaani p, 1946-1947 ELKNÜ Viljandimaa Komitee 1. sekretär | ||
3 | 9 | Kurvits | Robert | Oskari p, vanemseersant, 249. Eesti Laskurdiviisi 925. laskurpolgu rühmakomandöri asetäitja | ||
3 | 10 | Šipov | Aleksander | Ivani p, EK(b)P Võrumaa Parteikomitee aktiivi liige | ||
3 | 11 | Salumaa | Nikolai | Konstantini p. | ||
3 | 12 | Sõrmus | Paul | Andrei p, Võrumaa Partei ja Täitevkomiteeaktiivi liige | ||
3 | 13 | Kõrda | Evald | Jaani p. | ||
3 | 14 | Jõks | Peeter | Viktori p. | ||
3 | 15 | Otsma | Ermu | Jakobi p. | ||
3 | 16 | Mattal | Adelia | Eduardi t. | ||
3 | 17 | Saue | Karl | Pauli p. | ||
4 | 1 | Poljakov | Akim | Aleksei p, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja | ||
4 | 2 | Niso | Robert | Vladimiri p. | ||
4 | 3 | Slavin | Pavel | Ivani p, EK(b)P Võrumaa Parteikomitee aktiivi liige | ||
4 | 4 | Lätsim | Endel | Hansu p. | ||
4 | 5 | Konts | Anette | Jaani t. | ||
4 | 6 | Nikiforova | Selma | (Koosapoeg), Ernsti t | ||
4 | 7 | Kaarna | Jaan | Taavidi p; Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja, spordinõukogu esimees | ||
4 | 8 | Põldsepp | Aleksander | Jaani p, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja | ||
4 | 9 | Madisson | Viive | (Määrits), Hendriku t, ELKNÜ Võrumaa komitee töötaja | ||
4 | 10 | Põldsepp | Aleksander | Jaani p, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja | ||
4 | 11 | Ostrovski | Lev | Valerjani p. | ||
4 | 12 | Kiisel | Robert | Rudolfi p. | ||
4 | 13 | Morozov | Peeter | |||
4 | 14 | Pihus | Arvo | Jaani p, Võrumaa TSN Täitevkomitee liige, Vastseliina Keskkooli õpetaja | ||
4 | 15 | Sokman | Armilde | Peetri t, enne Künnapuu, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja | ||
4 | 16 | Piirsalu | Hugo | Johannese p, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja | ||
5 | 1 | Liinik | Hermilde | |||
5 | 2 | Sõnno | Marta | (Esser), Viktori t, Võrumaa komsomolitöötaja | ||
5 | 3 | Einla | Gerhard | Osvaldi p. | ||
5 | 4 | Zerek | Elsa | Hendriku t. | ||
5 | 5 | Pormeister | Evald | Karli p. | ||
5 | 6 | Tumma | Ferdinand | |||
5 | 7 | Zikk | Aksel | Johannese p. | ||
5 | 8 | Pleksepp | Jaan | Prokofi p. | ||
5 | 9 | Andla | Kalju | EK(b)P Võrumaa Parteikomitee liige | Aleksandri p | |
5 | 10 | Mõttus | Jaan | Peetri p. | ||
5 | 11 | Ojasoo | Andres | ka Andrus, Augusti p, snd 14.02.1924, ELKNÜ Võrumaa Komitee instruktor (1947-1949), ELKNÜ Võru Rajoonikomitee I sekretär (1950-1951) | ||
5 | 12 | Šmutov | Leonid | Andrei p, EKP Võru Rajoonikomitee töötaja | ||
5 | 13 | Tõnts | Richard | Gustavi p, EK(b)P Võrumaa Parteikomitee aktiiv | ||
5 | 14 | Nutt | August | Peetri p | ||
5 | 15 | Simm | Jaan | Iisaku p, hävituspataljonlane, 8. Eesti Laskurkorpuse sõdur, kolhoosi Vabadus liige | ||
5 | 16 | Rahuküla | Feodor | Aleksandri p, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja | ||
5 | 17 | Palujõe | Valter | Hansu p, ELKNÜ Võrumaa komitee töötaja | ||
5 | 18 | Talumees | Valve | (Hummal), Leonardi t, Võrumaa Partei ja Täitevkomiteeaktiivi liige | ||
5 | 19 | Talumees | Vassili | Andrei p, Võrumaa Partei ja Täitevkomiteeaktiivi liige | ||
5 | 20 | Säde | Ülo | Juhani p. | ||
5 | 21 | Lazarev | Vladimir | Dmitri p. | ||
6 | 1 | Babitšev | Ivan | Ivani p. | ||
6 | 2 | Saaremets | Aleksander | Karli p. EKP Võrumaa Parteikomitee aktiivi liige | ||
6 | 3 | Gorbatšov | ||||
6 | 4 | Bolašov | ||||
6 | 5 | Roostik | Jaan | Vassili p. | ||
6 | 6 | Pilv | Arnold | |||
6 | 7 | Nool | August | Jaani p. | ||
6 | 8 | Maadla | Nikolai | Aleksei p. | ||
6 | 9 | Uibo | Aksel | Augusti p. | ||
6 | 10 | Veber | Rudolf | Fridriku p. | ||
6 | 11 | Fedotov | Aleksandr | |||
6 | 12 | Sikk | Albert | Aleksandri p, rajooni prokurör | ||
6 | 13 | Erik | Paul | Semjoni p; Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja | ||
6 | 14 | Krull | Aleksander | Vladimiri p. | ||
6 | 15 | Sotsilovski | Roman | Andrei p, Antsla rajooni Partei- ja Täidesaatva Nõukogu Täitevkomitee liige | ||
6 | 16 | Hellat | Georg | Augusti p | ||
6 | 17 | Ivanov | Eugeni | Feodori p. | ||
6 | 18 | Saag | Hans | |||
6 | 19 | Suursoo | Endel | Augusti p. | ||
7 | 1 | Jahu | Erich | |||
7 | 2 | Arna | Johannes | Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja, ELKNÜ Võrumaa komitee töötaja, Ruusmäe kolhoosi partorg, sõjaveteran | ||
7 | 3 | Bolšovski | Igor | |||
7 | 4 | Aotäht | Jakob | Aleksei p | ||
7 | 5 | Priimets | Viktor | Aleksandri p, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja | ||
7 | 6 | Sööde | Richard | Ivani p | ||
7 | 9 | Liiv | Oskar | Gustavi p, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja |
Koht
Haldusüksus | Koht täpsemalt |
---|---|
Võru |
Administratiivne
Lisakirjeldus
Toimingud
Tehnilised andmed